انجمن علمی طب سنتی و بسیج جامعه پزشکی تفاهم همکاری امضا کردند | بیماری

انجمن علمی طب سنتی ایران و بسیج جامعه پزشکی واسه پیشرفت طب سنتی و به کار گیری ظرفیتای اون تفاهم همکاری امضا کردن.

نفیسه حسینی یکتا اضافه کرد: این تفاهم نامه به خاطر تعامل همه جانبه جهت آسون کردن راه اجرایی شدن بند ۱۲ سیاستای ابلاغی مقام. معظم رهبریه که به طب سنتی اختصاص داده شده.

: به نظر می رسه لازمه واسه هر کدوم از زیر بندهای اون کارگروهایی تشکیل شده از متخصصین طب و دارو سازی سنتی و خبرگان و نمایندگانی از متولیان کارا در رابطه در کشور ایجاد شه و از امکانات و قوای هر دو مجموعه واسه پیشبرد این هدف استفاده شه. انجمن با ۱۹ شعبه در سراسر کشور تموم قوای خود رو در این به کار می گیره.

رییس انجمن علمی طب سنتی ایران این تفاهم نامه رو هم جهت با عمل به اهداف مقام معظم رهبری و گسترش علمی و منظم طب سنتی ایران اعلام و تاکید کرد: انجمن هم جهت با برنامه های اداره کل طب سنتی وزارت بهداشت، مبادرت به آموزش تعریف شده و منظم طب سنتی در سطوح جور واجور جامعه کرده. در واقع هدف انجمن از این آموزشا گسترش منطقی اصولی و قانونی طب سنتیه که در راه و روش ایجابی از هرج و مرج در مورد سلامت مردم پیشگیری می کنه.

هم اینکه رئیس زاده رئیس بسیج کامل پزشکی در این مراسم گفت: این اقدام دور و بر فرمایشات مقام معظم رهبری از ماموریتای بسیجه. در موضوع طب سنتی هم با تعامل با انجمن علمی طب سنتی ایران که به عنوان یه منبع علمی فعالیت می کنه، با تموم امکانات وارد میدون شده ایم تا نگرانی مقام معظم رهبری رو در دو بخش طب سنتی و اقتصاد مقاومتی جواب بدیم.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *